Осінні метаморфози Петра Гадза

Останніми днями проспект Степана Бандери, що у Тернополі, виглядає наче перед виборами: навколо багато партійної символіки і дають у руки газету «УДАРу». Схожа ситуація і в районах. Там зявились нові білборди з зображенням Кличка.

Цікаво, що така активність цієї політсили на Тернопільщині почалась незадовго після того, як серед місцевого політикуму поширилась інформація про ймовірний вступ до неї Миколи Люшняка і Петра Гадза. Подейкують, що за можливість очолити обласний «УДАР» аграрії пообіцяли Києву щомісячно витрачати на партію 500 000 гривень. І, схоже, це таки відбулось, адже на білбордах, де сьогодні зображено мера столиці, раніше розміщував свої привітання зі святами Петро Гадз.

Що змусило бучацького аграрія так різко перейти з провладної сили в опозицію і платити за це гроші, достеменно не відомо. Але, схоже, справи у ЗЕвлади сьогодні йдуть не найкращим чином.

Чи «вгадав» Гадз із вибором партії, також покаже час. Хоча мало ймовірно, що навіть такі великі гроші допоможуть реанімувати партію Кличка. У мера Києва сьогодні достатньо проблем як зі життєдіяльністю столиці, так і в корупційній складовій. І, скоріш за все, саме корупційні зв’язки Кличка Офіс президента Зеленського  використає в свою користь.