Микола Люшняк і Петро Гадз в пошуках нового політичного притулку: наступна ціль – «УДАР»

Після відставки екс-міністра внутрішніх справ Арсена Авакова деякі депутати із його політпроектів дружньо почати шукати нового політичного притулку. Зустріти наступний виборчий період у складі іншої партії дуже хочуть Микола Люшняк та Петро Гадз. Тим паче такі перетрубації відбуваються у них далеко не вперше.

До «Європейської Солідарності» їх не візьмуть, бо вважають зрадниками. Були спроби проситись у «Батьківщину», але там їм відмовили. У «Слуг народу» своїх депутатів «по вуха».

Тому, за інформацією з достовірних джерел, Микола Люшняк вже побував у кабінеті голови виконкому партії «УДАР» Артура Палатного і запропонував разом з Петром Гадзом щомісячно віддавати на розвиток партії 500 000 гривень. За таку нескромну суму Микола Люшняка мають зробити головою партії в Тернопільській області.

І все б нічого, але Тернопільщина має головного «ударівця» Ігора Побера.

До слова, в свій час саме Побер допоміг Люшняку стати на політичний п’єдестал та навіть пожертвував для цього посадою в обласній адміністрації.

Цікаво, чи поведуться в Києві на гроші тернопільських перебіжників, і чи посунуть з посади Ігора Побера, який присвятив «Удару» понад 10 років.