Псевдопатріот зі «Свободи» Михайло Головко вже не приховує своїх зв’язків з проросійськими політсилами

Декілька екс-регіоналів і депутат від ОПЗЖ: в такій компанії відвідав США голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. По факту, до Сполучених Штатів Америки приїхала делегація «українських» політиків, кожен з яких відстоює далеко не українську позицію і має те чи інше відношення до Росії.

Юрій Атаманюк (на фото ліворуч) – регіонал в минулому, був частим гостем проросійських телеканалів ZIK, 112, NewsOne, які брали безпосередню участь у російській пропаганді під час російської агресії проти України. У вересні 2020 року після початку масових протестів у Білорусі підтримував політику Лукашенка, закликав громадян не протестувати. Також, в одному з ефірів він сказав, що Лукашенко кращий президент «аніж усі шість президентів України разом узяті», а Україна не найкращий порадник як діяти Білорусі.

Олег Волошин (на фото праворуч) – чинний депутат від ОПЗЖ, член редколегії проросійського телеканалу «112 Україна». Неодноразово позитивно висловлювався стосовно діяльності Путіна. Відкрито заявив про те, що «Україна не має суверенінету».

Михайло Головко – «свободівець», який вступив в коаліцію зі «Слугами народу». Також полюбляв піаритись на проросійських каналах ZIK, 112, NewsOne.

Для висвітлення діяльності одіозних українських політиків у Вашингтон поїхала не менш одіозна журналістка з каналу Медведчука Надія Сасс. У своєму сюжеті про саміт вона ледь не перевершила російську пропагандистку Скабєєву, тому ролик був заблокований ютюбом (https://youtu.be/u7IS8LtWmGE).

І, як то кажуть, на десерт – підсумки саміту. У наших політиків – багато спільних фото на фоні державних будівель США. У Росії – виступ перед світовою спільнотою представника РПЦ митрополита Іларіона. Тема виступу звісно ж надання автокефалії православній церкві України.

Ось як описали цю подію на сайті російської церкви:

Председатель ОВЦС остановился на тех законах, которые были приняты при президенте Порошенко: «Был принят закон, согласно которому Украинская Православная Церковь должна быть переименована в Русской Православную Церковь в Украине, как будто она является некоей иностранной организацией, представляющей Российскую Федерацию, в то время как Украинская Православная Церковь, являющаяся самой многочисленной конфессией Украины, включает в себя миллионы верующих, более 12 тысяч приходов и более 250 монастырей. К ней относятся и крупнейшие монашеские обители, такие как Киево-Печерская лавра. Эта Церковь состоит из украинцев: ее епископат, духовенство и прихожане родились в Украине, имеют украинское гражданство. Они патриоты своей страны»