Команда Нагірянки стала чемпіоном зимової першості Чортківщини з міні-футболу 2021

Попри сильний снігопад, минулої неділі, 7 лютого, на спортивному майданчику зі штучним покриттям міського стадіону «Харчовик» було зіграно решту матчів фінального турніру з міні-футболу зимової першості Чортківщини.

Дана обставина навіть зіграла на руку гравцям, адже снігове покриття на майданчику стало більш сприятливим для гри, коли, приміром, тиждень тому навіть слабкий мороз зробив його жорсткуватим і слизьким.

скільки команда Жилинців, потерпівши дві поразки у стартових турах і мабуть, вирішивши, що для неї все втрачено, не приїхала догравати турнір, було зіграно меншу кількість матчів. Ось які рахунки зафіксовано у цих зустрічах:

Горішня Вигнанка – «Калічівка» – 6:4;
Ягільниця – Росохач – 3:2;
Нагірянка – Горішня Вигнанка – 7:4;
Росохач – «Калічівка» – 5:6;
Горішня Вигнанка – Ягільниця – 5:5.

Жилинцям у запланованих іграх з Нагірянкою, Росохачем і «Калічівкою», що не відбулися, зараховано технічну поразку з рахунком – 0:3.

Таким чином, здобувши п’ять перемог з п’яти можливих (одна з яких технічна), команда Нагірянки стала переможцем зимової першості Чортківщини з футболу. Друге місце вибороли їхні сусіди-ягільничани, в активі яких 10 очок. Бронзові нагороди дісталися Горішній Вигнанці (7 очок). Чортківська «Калічівка» (6 очок) фінішувала четвертою. Команда Росохача, якій пророкували одне з призових місць, здобувши теж шість очок, але поступившись в очній зустрічі чортківцям, посіла п’ятий рядок турнірної таблиці у фінальній частині першості. І Жилинці з нулем залікових пунктів фінішували на шостому місці.

Нагородження переможців та призерів по завершенні турніру проводили голова Асоціації футболу Чортківщини Роман Шуригайло, яка виступила організатором змагань, та голова колегії АФЧ Іван Поліщук.

Нагадаємо, у зимовій першості Чортківщини взяло загалом участь п’ятнадцять команд, котрі, розподілені на дві групи, визначили в іграх між собою шістку найсильніших. В одноколовому фінальному турнірі вони виборювали звання чемпіона та призерів.

Залишити відповідь