Внаслідок жахливої ДТП помер відомий військовий лікар і миротворець

Сьогодні (1 лютого) в сусідній області обірвалося життя відомого в усій Україні військового медика і миротворця Ігоря Ільківа.

“З глибоким сумом сповіщаємо, що сьогодні пішов з життя заступник Генерального директора нашого госпіталю з питать психологічної реабілітації учасників АТО та ООС – Ільків Ігор Петрович”, – йдеться у повідомленні пресслужби Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

Як інформує “Вісник“, Ільків кілька днів боровся за життя після ДТП, що сталася 29 січня на об’їзній дорозі Львова. Тоді на слизькій дорозі сталося зіткнення автівок Skoda та “ВАЗ”. Водій ВАЗу і дитина-пасажир загинули на місці. А водій Skoda та пасажирка ВАЗ опинилися у лікарні.

Ільків був учасником бойових дій, полковником медичної служби, миротворцем у Югославії, Іраку, Кувейті, Лівані, лікарем Майдану, військовим лікарем на Сході України.

Ігор Ільків – командир медичної роти Північного територіального Управління Національної гвардії України, полковник медичної служби першого батальйону оперативного призначення Національної гвардії імені генерала Кульчицького, депутат Львівської обласної ради 7-го демократичного скликання.

Залишити відповідь