Нацгвардійці у Тернополі затримали чоловіків із шприцами у кишенях

Працівники Тернопільського районного управління поліції відкрили кримінальні провадження за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту щодо двох мешканців Кременця.

Під час патрулювання міста, на території залізничного вокзалу, військовослужбовці виявляли підозрілих осіб. При спілкування з нацгвардійцями чоловіки помітно нервувати, а при проведенні поверхневого огляду в них виявили шприц з залишками невідомого вмісту та згорток з невідомою речовиною рослинного походження.
Заборонені речовини поліцейські вилучили та направили на експертизу в Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 309 Кримінального кодексу України.
Підозрюваним загрожує штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.
Триває слідство.